Αγωνιστική δραστηριότητα τμημάτων υποδομών

Την ήττα γνώρισε το τμήμα ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2004 από την πολύ ανταγωνιστική ομάδα του ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ με σκορ 54-60 σε ένα παιχνίδι με πολύ δυνατές μονομαχίες. Η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ από την αρχή του αγώνα καταφέρνοντας να ισορροπήσει το σκορ κατά την διάρκεια του 2ου ημιχρόνου και να διεκδικήσει την νίκη στα τελευταία λεπτά. Τα παιδιά δώσανε πολλές μονομαχίες σε άμυνα και επίθεση με πάθος και δύναμη και τους αξίζουν πολλά συγχαρητήρια παρά την ήττα. Η προσπάθεια συνεχίζεται την επόμενη εβδομάδα με αντίπαλο την ομάδα του ΠΛΑΤΩΝΑ εκτός έδρας την Τρίτη 12/12.

Αντίθετα με Νίκες ξεκίνησαν τα ΠΡΟΜΙΝΙ του συλλόγου στο ΤΟΥΡΝΟΥΑ της ΕΣΚΑ.

Με αντίπαλο την ομάδα του ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ για τον 1ο όμιλο η ομάδα μας έδειξε πολύ καλό πρόσωπο και έφτασε στη νίκη, όπως και το δεύτερο τμήμα μας για τον 6ο όμιλο με αντίπαλο την ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ.

Το τμήμα ΜΙΝΙ αυτή την εβδομάδα είχε ΡΕΠΟ και συνεχίζει την ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12 με αντίπαλο την ομάδα του ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Καλή συνέχεια σε όλα τα παιδιά και τους προπονητές τους.